Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Isalie

Është emri yt Isalie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Islay, Igle, Iezekiel, Ikele, Ixchel, Ichal, Issael, Igeal
Vajza me tinguj të ngjashëm:Isla, Igli, Isela, Iclal, Iseul, Izla, Islla, Iklil
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Isalie's në Facebook. Pozicioni #3236508
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga IsaliePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Isalie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Isalie? Voto për emrin tënd