Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ilke

Është emri yt Ilke? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ilaz, Ilias, Ilyas, Ilija, Iliass, Ilus, Iulus, Illes
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ilze, Ilsa, Ilse, Ilza, Ilja, Ilkay, Iluska, Ilka
Vlerësimi:
4.5/5
yje 32 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 28 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 29 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 900 Ilke's në Facebook. Pozicioni #36904
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga IlkePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ilke? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ilke? Voto për emrin tënd