Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ignác

Është emri yt Ignác? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ignatius
Djem me tinguj të ngjashëm:Ignacio, Ignis, Ignas, Ignace, Izanghi, Ignaas, Icenius, Ignacy
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ignacia, Ishmachiah, Ignes, Ijmkje, Izayoi Miku, Isminoz, Ijmka, Ijnske
Vlerësimi:
3/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 55 Ignác's në Facebook. Pozicioni #282426
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga IgnácPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ignác? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ignác? Voto për emrin tënd