Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Horacio

Është emri yt Horacio? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Haris, Herrick, Harris, Harish, Hiroki, Horace, Hirsch, Hros
Vajza me tinguj të ngjashëm:Harika, Hiroko, Haruka, Herisca, Haracha, Hurik, Hirizi, Harsha
Vlerësimi:
4.5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 9085 Horacio's në Facebook. Pozicioni #6367
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Emrat Top1000 amerikane në vitin 1977
Komente nga HoracioPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Horacio? Voto për emrin tënd


Është emri yt Horacio? Voto për emrin tënd