Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hoàng My

Është emri yt Hoàng My? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Henson, Hoàng Xuân Y, Hùng Minh, Hải Nguyên, Henkjan, Hanson, Hồng Sơn, Hồng Quân
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hoangmaianh, Hoàng Xuân Mai, Huỳnh Hồng Cẩm, Hoàng Mỹ Hạnh, Hoàng Quế Anh, Henniejanne, Hong Xuyến, Hemangini
Vlerësimi:
5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:
Komente nga Hoàng MyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hoàng My? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hoàng My? Voto për emrin tënd