Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Hervé

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Hervé.
Është emri yt Hervé? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Përleshje
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Harvey. Hervé Villechaize
Variante:Harvey, Hervey
Djem me tinguj të ngjashëm:Herb, Harvey, Herbie, Harvie, Harb, Herby, Hervey, Harif
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hervie, Harva, Harpa, Hurb, Harbie, Herv, Horová, Huraiva
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7485 Hervé's në Facebook. Pozicioni #7402
Kategoritë:
Komente nga HervéPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hervé? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hervé? Voto për emrin tënd