Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Henley

Është emri yt Henley? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Hamel, Heanleah, Hanly, Haniel, Hananel, Hanley, Hoàn Lê, Hummel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ha-Neul, Haneul, Hannalee, Hana Nailah, Hanameel, Humla, Hanal, Hemily
Vlerësimi:
4/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1100 Henley's në Facebook. Pozicioni #31915
Kategoritë:
Komente nga HenleyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Henley? Voto për emrin tënd


Është emri yt Henley? Voto për emrin tënd