Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gwyneth

Është emri yt Gwyneth? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gent, Genti, Giacinto, Gund, Gennadiy, Gumwant, Gandhi, Gunde
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ginata, Gianetta, Giacinta, Genta, Ganit, Genette, Ginette, Gwynette
Vlerësimi:
5/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 20 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7120 Gwyneth's në Facebook. Pozicioni #7735
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga GwynethPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gwyneth? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gwyneth? Voto për emrin tënd