Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gunārs

Është emri yt Gunārs? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gianmarco, Goumaris, Gummarus, Genrazy, Gunnars, Gumarich, Généreux, Gomarus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Generosa, Giannerys, Generose, Gea Maris
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 355 Gunārs's në Facebook. Pozicioni #72415
Kategoritë:Popullore letonisht emrat boy
Komente nga GunārsPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gunārs? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gunārs? Voto për emrin tënd