Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gray

Është emri yt Gray? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gary, Gore, Gur, Garey, Garry, Grey, Ger, Geury
Vajza me tinguj të ngjashëm:Geri, Gohar, Grea, Gera, Guru, Gerry, Gery, Gry
Vlerësimi:
4.5/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 14045 Gray's në Facebook. Pozicioni #4504
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1889
Komente nga GrayPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gray? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gray? Voto për emrin tënd