Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Glennisha

Është emri yt Glennisha? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gulhannaz, Gallenus, Guslenus, Galenos, Gulielmus, Galenus, Guillelmus, Gislenus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Glenis, Glenys, Glinys, Galenka, Glynnes, Glennis, Glynnis, Gulnaz
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 70 Glennisha's në Facebook. Pozicioni #237271
Kategoritë:
Komente nga GlennishaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Glennisha? Voto për emrin tënd


Është emri yt Glennisha? Voto për emrin tënd