Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gilburt

Është emri yt Gilburt? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gilberto, Gielbert, Gilbert, Gisilbert, Gilfred, Gualberto, Galfrid, Gilleabart
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gilberta, Gilberte, Gilbarta, Gisilberhta
Vlerësimi:
1/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 65 Gilburt's në Facebook. Pozicioni #250523
Kategoritë:
Komente nga GilburtPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gilburt? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gilburt? Voto për emrin tënd