Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gennifer

Është emri yt Gennifer? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gianpiero, Giampiero, Ghazanfar, Gwynfor, Gian Piero, Gagan-Vihari, Gijanbro, Gianpier
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ginevra, Genevra, Guinevere, Ginebra, Genifer, Gwenevere, Genevre, Ginnifer
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2355 Gennifer's në Facebook. Pozicioni #18226
Kategoritë:
Komente nga GenniferPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gennifer? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gennifer? Voto për emrin tënd