Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Geneviève

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Geneviève.
Është emri yt Geneviève? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:me formë të hijshme, të pastër
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Genovefa
Djem me tinguj të ngjashëm:Gamba, Gjanf, Gambo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Genoveffa, Genoveva, Geneva, Geneve, Genowefa, Genevie, Genova, Gimbya
Vlerësimi:
5/5
yje 43 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 26 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 26 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 26 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 37 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 36 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 72130 Geneviève's në Facebook. Pozicioni #1220
Kategoritë:Emrat irlandez
Komente nga GenevièvePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Geneviève? Voto për emrin tënd


Është emri yt Geneviève? Voto për emrin tënd