Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gelsey

Është emri yt Gelsey? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gleis, Galeazzo, Glaukos, Gyles, Glais, Giles, Gallus, Glaucus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Glykys, Glaucia, Gleysy, Gelieke, Gulsah, Goeleke, Gülce, Gelsys
Vlerësimi:
4.5/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 14 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 205 Gelsey's në Facebook. Pozicioni #107843
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga GelseyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gelsey? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gelsey? Voto për emrin tënd