Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gearld

Është emri yt Gearld? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gerald, Geraldo, Giraldo, Gerold, Gerrald, Gerolt, Graald, Gerrold
Vajza me tinguj të ngjashëm:Geralda, Garhild, Girelda, Gerwalt, Gerhilde, Gerralda, Gerwalta, Gørild
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 290 Gearld's në Facebook. Pozicioni #83708
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1927
Komente nga GearldPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gearld? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gearld? Voto për emrin tënd