Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Galexy

Është emri yt Galexy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gleis, Galeazzo, Glaukos, Gyles, Glais, Giles, Gallus, Glaucus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Glykys, Glaucia, Gleysy, Gelieke, Gulsah, Goeleke, Gülce, Gelsys
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 45 Galexy's në Facebook. Pozicioni #329562
Kategoritë:
Komente nga GalexyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Galexy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Galexy? Voto për emrin tënd