Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Frost

Është emri yt Frost? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Forrest, Faraasat, Forseti, Forjættede, Forest, First, Ferguut, Frasquito
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fariishta, Fereshteh, Fresta, Foresta, Farista, Ferista
Vlerësimi:
4.5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2655 Frost's në Facebook. Pozicioni #16674
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga FrostPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Frost? Voto për emrin tënd


Është emri yt Frost? Voto për emrin tënd