Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Francena

Është emri yt Francena? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Franzen, Fremijn, Franciny, Firmijn, Fransen, Frank-Jan, Frankwin, Franja Kusuma
Vajza me tinguj të ngjashëm:Francenia, Fransien, Francine, Frenjhcenia, Fransina, Francene, Fransisna, Francina
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 295 Francena's në Facebook. Pozicioni #82712
Kategoritë:
Komente nga FrancenaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Francena? Voto për emrin tënd


Është emri yt Francena? Voto për emrin tënd