Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Floriana.krass

Është emri yt Floriana.krass? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Muhamed
Emrat e motrave:Besiana
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Emrat me 5 rrokjeve - Emrat me 14 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 5 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 14 shkronja
Komente nga Floriana.krass


Floriana.krass ( 13 vjeç) 2018-02-25
emri im me pelqen shume

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Floriana.krass? Voto për emrin tënd


Është emri yt Floriana.krass? Voto për emrin tënd