Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Flóra

Është emri yt Flóra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Fowler, Floro, Fuller, Flurry, Fauler, Fawller, Fullere
Vajza me tinguj të ngjashëm:Flori, Flora, Flor, Flair, Fleur, Floor, Flower, Floria
Vlerësimi:
4.5/5
yje 48 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 41 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 41 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 41 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 48 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 47 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 50535 Flóra's në Facebook. Pozicioni #1643
Kategoritë:
Komente nga FlóraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Flóra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Flóra? Voto për emrin tënd