Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Flávia

Është emri yt Flávia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Flavio, Filippo, Fulvio, Felipe, Filip, Felippe, Flippe, Filpio
Vajza me tinguj të ngjashëm:Filippa, Flavia, Flavie, Flappie, Fulvia, Filipi, Filipa, Felipa
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Flavi, Princesha, Fla, Jo
Emrat e vëllezërve:Frenki, Albi, Fjorel, Serxho, Edi
Emrat e motrave:Greta, Iflonia, Mira, Ana, Tea, Lea, Misada
Facebook:

+/- 18405 Flávia's në Facebook. Pozicioni #3626
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Emrat përfundon në A - Emrat e Amerikës Latine - Lehtë për të kujtuar emrat - Lehtë për të shpallë emrat - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 2 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja - Popullore portugalisht emrat vajzë - Më e lehtë për të shkruar emrat
Komente nga Flávia


Flávia ( 11 vjeç) 2016-11-24
E adhuroj
Flávia ( 20 vjeç) 2017-01-12
Jo
Flávia ( 19 vjeç) 2018-04-26
jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Flávia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Flávia? Voto për emrin tënd