Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Felicián

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Felicián.
Është emri yt Felicián? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Lumturi
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Felix
Djem me tinguj të ngjashëm:Feliciano, Falcon, Falken, Felicjan, Felicièn, Feliciaan, Fliksn, Feliksn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Feliciana, Felix Jason, Flijnn, Filijn, Feliciona, Folgina, Félicienne, Filsan
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 265 Felicián's në Facebook. Pozicioni #89368
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga FeliciánPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Felicián? Voto për emrin tënd


Është emri yt Felicián? Voto për emrin tënd