Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fars

Është emri yt Fars? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Faris, Frigyes, Fares, Frasco, Frici, Fabricio, Fraze, Faruq
Vajza me tinguj të ngjashëm:Freja, Firoza, Fayruz, Farika, Freesia, Farica, Firuzeh, Fraukje
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 890 Fars's në Facebook. Pozicioni #37200
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga FarsPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fars? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fars? Voto për emrin tënd