Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Faradina

Është emri yt Faradina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Freedom, Fortino, Fortune, Fordon, Faridoon, Fortunio, Fardin, Friedeemann
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fortuna, Frodina, Frodine, Ferdina, Faprathan, Friedemann, Ferdenia, Fradina
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 280 Faradina's në Facebook. Pozicioni #85858
Kategoritë:
Komente nga FaradinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Faradina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Faradina? Voto për emrin tënd