Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fábio

Është emri yt Fábio? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Fabio, Feie, Feo, Fai, Fup, Fife, Fabe, F
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fe, Fabia, Fay, Fei, Fia, Fiep, Faye, Fu
Vlerësimi:
4.5/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 21 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 21 vota
Pseudonime:Papo, Fabi, Fabo
Emrat e vëllezërve:Kevi, Ani, Eri, Eni
Emrat e motrave:Kejsi, Laura, Sindi, Alba, Eva
Facebook:

+/- 47790 Fábio's në Facebook. Pozicioni #1708
Kategoritë:Emrat me 1 rrokjen - Emrat me 6 shkronja - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat e bebeve djem me 1 rrokje - Popullore portugalisht emrat boy - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga Fábio


Fábio ( 16 vjeç) 2017-06-22
Dua te di kuptimin e emrit

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fábio? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fábio? Voto për emrin tënd