Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Essie

Është emri yt Essie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ezio, Ese, Eige, Eisa, Ego, Eko, Ege, Eijaz
Vajza me tinguj të ngjashëm:Egi, Eos, Esa, Ece, Es, Eke, Eja, Echo
Vlerësimi:
4/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6910 Essie's në Facebook. Pozicioni #7932
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1885
Komente nga EssiePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Essie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Essie? Voto për emrin tënd