Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Esmée

Është emri yt Esmée? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Esmé
Variante:Esma, Esmy
Djem me tinguj të ngjashëm:Egzon, Eugen, Eugenio, Egon, Eugène, Esme, Egan, Essam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Egzona, Ejona, Esma, Eugena, Esmina, Ekin, Esmay, Eshauna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 137 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 34 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 34 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 33 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 108 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 104 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1030 Esmée's në Facebook. Pozicioni #33440
Kategoritë:Emrat Frëngjisht - Popullore holandez emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në vitin 2009 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga EsméePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Esmée? Voto për emrin tënd


Është emri yt Esmée? Voto për emrin tënd