Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emīls

Është emri yt Emīls? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Emils, Emilius, Emelka, Emelius, Emilek, Emíls
Vajza me tinguj të ngjashëm:Emilija, Emmelieke, Emilka, Emelys, Emeliek, Emilse, Emelis, Emmeliek
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 300 Emīls's në Facebook. Pozicioni #81778
Kategoritë:Popullore letonisht emrat boy
Komente nga EmīlsPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Emīls? Voto për emrin tënd


Është emri yt Emīls? Voto për emrin tënd