Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Elizbeth

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Elizbeth.
Është emri yt Elizbeth? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Përkushtuar për Zotin
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Elizabette
Vajza me tinguj të ngjashëm:Elisabeta, Elizabeta, Elisabetta, Elsa Avdiu, Elisabeth, Elizabetta, Elisabet, Elisavet
Vlerësimi:
4.5/5
yje 19 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 18 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1065 Elizbeth's në Facebook. Pozicioni #32667
Kategoritë:
Komente nga ElizbethPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Elizbeth? Voto për emrin tënd


Është emri yt Elizbeth? Voto për emrin tënd