Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Du

Është emri yt Du? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dod, Dio, Dewitt, Doe, Dud, Dewey, Dawud, Dai
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dea, Doa, Duaa, Dita, Didi, Dia, Dhea, Di
Vlerësimi:
4.5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5810 Du's në Facebook. Pozicioni #9089
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga DuPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Du? Voto për emrin tënd


Është emri yt Du? Voto për emrin tënd