Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dregen

Është emri yt Dregen? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dorjan, Dirgham, Dreogan, Darshan, Darkan, Drywsone, Darrijn, Dirkjan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dorjana, Darjan, Darijan, Darshana, Darkon, Dragana, Driesina, Drisana
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Dregen's në Facebook. Pozicioni #1238424
Kategoritë:
Komente nga DregenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dregen? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dregen? Voto për emrin tënd