Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Donjetë

Është emri yt Donjetë? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Donnachadh, Dương Tử, Donnchadh, Do Tuan Kiet, Danang Wahyu Hidayat, Dimas Sathya, Dong Cat, Denis Aditiya
Vajza me tinguj të ngjashëm:Donjeta, Dinasti, Donjete, Dạ Nguyệt, Dianastiti, Dương Thu Thủy, Dung Tú, Dea Anggita
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Jeta, Dona, Donjetë
Emrat e vëllezërve:Ardjan Dardan Albani Arian Selman Qendrim Granit, Ardjan, Dardan, Alban, Arina
Emrat e motrave:Gresa
Facebook:

+/- 20 Donjetë's në Facebook. Pozicioni #634690
Kategoritë:
Komente nga Donjetë


Donjetë ( 27 vjeç) 2020-03-26
Emrin tim ma ka vnu halla ime e cila esht gezuar pa mas ku kam ardhu un ne jet deshta ta di qka do te thot emri ime Donjetë

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Donjetë? Voto për emrin tënd


Është emri yt Donjetë? Voto për emrin tënd