Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dinçer

Është emri yt Dinçer? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Donar, Damir, Dietmar, Damario, Dayner, Dinar, Dinari, Danior
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dinora, Donna-Marie, Dinorah, Daner, Denorah, Daimary, Damara, Doumer
Vlerësimi:
3/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 630 Dinçer's në Facebook. Pozicioni #47888
Kategoritë:
Komente nga DinçerPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dinçer? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dinçer? Voto për emrin tënd