Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Diedra

Është emri yt Diedra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Diar, Dario, Dar, Dirar, Drew, Dru, Doire, Drue
Vajza me tinguj të ngjashëm:Diara, Dior, Diora, Dori, Daria, Dorea, Dara, Deidre
Vlerësimi:
4.5/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 15 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2580 Diedra's në Facebook. Pozicioni #17008
Kategoritë:
Komente nga DiedraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Diedra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Diedra? Voto për emrin tënd