Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Devonne

Është emri yt Devonne? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Devin, Davin, Daven, Davian, Deven, Devon, Deveon, Devan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Davina, Dafina, Dafne, Daphne, Devina, Defne, Duifina, Divina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2360 Devonne's në Facebook. Pozicioni #18190
Kategoritë:
Komente nga DevonnePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Devonne? Voto për emrin tënd


Është emri yt Devonne? Voto për emrin tënd