Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Desar

Është emri yt Desar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dijar, Djero, Djayro, Dacre, Dizzeree, Djaro, Djeure, Djarie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Desara, Djara, Dishayra, Djurra, Djura, Diseree, Dychaera, Desiree
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Desi, Deso
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Esjona
Facebook:

+/- 40 Desar's në Facebook. Pozicioni #363442
Kategoritë:Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga DesarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Desar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Desar? Voto për emrin tënd