Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Demetric

Është emri yt Demetric? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Demetrius, Demitris, Demetrious, Dana Andrik, Dimitrije, Dimiterios, Demetrios, Demetris
Vajza me tinguj të ngjashëm:Demetrice, Demetrica, Dinitrija, Diễm Trúc, Dmitrijs, Dame Teresia
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2030 Demetric's në Facebook. Pozicioni #20312
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikane në vitin 1977
Komente nga DemetricPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Demetric? Voto për emrin tënd


Është emri yt Demetric? Voto për emrin tënd