Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Delroy

Është emri yt Delroy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dollar, Dilawar, Delair, Dler, Dilaawar, Dlawer, Dilawer, Dalair
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dilara, Dillara, Dalire, Dilare, Dillary, Dialer, Dilery, Dalr
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6305 Delroy's në Facebook. Pozicioni #8512
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga DelroyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Delroy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Delroy? Voto për emrin tënd