Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Delora

Është emri yt Delora? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dollar, Dilawar, Delair, Dler, Dilaawar, Dlawer, Dilawer, Dalair
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dilara, Dillara, Dalire, Dilare, Dillary, Dialer, Dilery, Dalr
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1865 Delora's në Facebook. Pozicioni #21666
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga DeloraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Delora? Voto për emrin tënd


Është emri yt Delora? Voto për emrin tënd