Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Deliata

Është emri yt Deliata? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Duald, Dildah, Dolaidh, Dewald, Dewalt, Dewaldt, Daulat
Vajza me tinguj të ngjashëm:Delta, Dalida, Deltha, Dailet, Dalet, Dilayda, Dauleth, Duilieth
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Deliata's në Facebook. Pozicioni #3753463
Kategoritë:
Komente nga DeliataPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Deliata? Voto për emrin tënd


Është emri yt Deliata? Voto për emrin tënd