Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Dannia

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Dannia.
Është emri yt Dannia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Perëndia është gjykatësi im
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dion, Deon, Damian, Damiano, Don, Dan, Daen, Dino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Diona, Diana, Dina, Danya, Dana, Dian, Deana, Dona
Vlerësimi:
4.5/5
yje 40 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 37 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 37 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 35 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 38 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 36 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 495 Dannia's në Facebook. Pozicioni #57005
Kategoritë:
Komente nga DanniaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dannia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dannia? Voto për emrin tënd