Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Dadid

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Dadid.
Është emri yt Dadid? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Dashnor
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dod, Dio, Dewitt, Doe, Dud, Dewey, Dai, Dawud
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dea, Doa, Duaa, Dita, Didi, Dia, Dhea, Di
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 25 Dadid's në Facebook. Pozicioni #529600
Kategoritë:
Komente nga DadidPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dadid? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dadid? Voto për emrin tënd