Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dāvis

Është emri yt Dāvis? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Deepak, Dives, Dabbs, Davies, Dubaku, Divyesh, Daivik, Dipak
Vajza me tinguj të ngjashëm:Deepika, Dibs, Devika, Divsha, Dfgh, Dophkah, Deveax, Daveigh
Vlerësimi:
4.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 34265 Dāvis's në Facebook. Pozicioni #2189
Kategoritë:
Komente nga DāvisPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dāvis? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dāvis? Voto për emrin tënd