Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cyrinda

Është emri yt Cyrinda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Cornet, Coreonte, Chiranath, Cornaud, Chiranth, Cherry Aryanto
Vajza me tinguj të ngjashëm:Carmita, Carminda, Carmenta, Carmit, Carmetta, Corinthia, Carmondy, Charumathi
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20 Cyrinda's në Facebook. Pozicioni #639462
Kategoritë:
Komente nga CyrindaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cyrinda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cyrinda? Voto për emrin tënd