Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cyndi

Është emri yt Cyndi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Chanti, Candido, Chand, Cisantha, Cnut, Cnute, Cüneyt, Cionaodh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cindy, Candi, Cynthia, Candie, Candy, Candide, Cindi, Cintia
Vlerësimi:
4/5
yje 26 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 56595 Cyndi's në Facebook. Pozicioni #1507
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 Bengali emrat
Komente nga CyndiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cyndi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cyndi? Voto për emrin tënd