Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cymry

Është emri yt Cymry? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Connor, Casimiro, Conner, Conor, Chimera, Casimir, Casimer, Cacamwri
Vajza me tinguj të ngjashëm:Camira, Camera, Conr, Cynara, Chinyere, Cynere, Channary, Chynnaira
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 25 Cymry's në Facebook. Pozicioni #529728
Kategoritë:
Komente nga CymryPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cymry? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cymry? Voto për emrin tënd