Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cristóbal

Është emri yt Cristóbal? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Cristoval, Cristobal, Christoffel, Cristiobal, Christóbal, Chrisstoffel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cristabel, Christabel, Christabelle, Christable, Christabella, Cristabell, Cristabelle
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7045 Cristóbal's në Facebook. Pozicioni #7814
Kategoritë:
Komente nga CristóbalPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cristóbal? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cristóbal? Voto për emrin tënd