Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Crépin

Është emri yt Crépin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Crispijn
Djem me tinguj të ngjashëm:Corbinian, Corben, Corbyn, Corvin, Crevan, Corban, Corbin, Cas Robin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cerafine, Corvina, Charibanooh, Chervin
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 40 Crépin's në Facebook. Pozicioni #364292
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga CrépinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Crépin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Crépin? Voto për emrin tënd