Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Courtnei

Është emri yt Courtnei? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Courtney, Cortney, Crayton, Curadhan, Courtenay, Carden, Courtnay, Cretien
Vajza me tinguj të ngjashëm:Courtnee, Cardyn, Ceridwen, Cerdwin, Chrétienne, Chariton, Cerridwyn, Cartanya
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 470 Courtnei's në Facebook. Pozicioni #59188
Kategoritë:
Komente nga CourtneiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Courtnei? Voto për emrin tënd


Është emri yt Courtnei? Voto për emrin tënd